• Hangzhou Joful Industry Co., Ltd
  Bay Endrit
  Makineler iyi çalışıyor. Fantastik olarak kişisel yardımınız ve destekleriniz için çok teşekkür ederim
 • Hangzhou Joful Industry Co., Ltd
  Bay Paulo Duarte
  Makine çalışıyor. ve satış sonrası hizmetten çok memnunuz.
 • Hangzhou Joful Industry Co., Ltd
  Bay Cersor
  Makine iyi Sadece umarım geri dönüş ziyareti iki hafta yerine her ay olabilir 'çünkü sorunumuz yok
İlgili kişi : Ada
Telefon numarası : 86-571-63559816
Naber : +8613646868017

Tek Milli Plastik Parçalayıcı, PLC Kontrol Sistemli Plastik Parça Kırıcı

Menşe yeri CN
Marka adı Joful
Sertifika CE
Model numarası S-600/700/800/1000 / T-400/600/800/1000/1200/1500 / 2000'de tarif edilmiştir.
Min sipariş miktarı 1 Set
Fiyat Negotiable
Ambalaj bilgileri Film, EPE Köpük, İhracat Ahşap Kutu / veya müşteri isteğine göre
Teslim süresi 7-48 iş günü
Yetenek temini Aylık 40 setleri

Contact me for free samples and coupons.

Naber:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

If you have any concern, we provide 24-hour online help.

x
Ürün ayrıntıları
Ürün adı Plastik parçalayıcı, Parçalayıcı, Plastik parçalayıcı, Plastik geri dönüşüm makineleri, hurda parçal Uygulama Plastik, PP, PE, HDPE, PET Boru, Kalın kauçuk, Tüp, davul, ahşap, E-atık, Balyalı jumbo çantalar
Blade Malzeme Cr12 Mov / SKDII / D2 / H13 ... Kapasite Özelleştirilebilir
Motorlu parça talebine bağlı Yükleme Montaj çizimi / video sunma, yurtdışında kurulum desteği
Özelliği Sevkiyat öncesi% 100 QC muayene Şaft seçim için tek / çift / dört mil
Vurgulamak

plastik atık öğütme makinesi

,

plastik geri dönüşüm öğütücü

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Tek Milli Plastik Parçalayıcı, Hurda Plastik Yığın İçin Endüstriyel Parçalayıcı , Kalıp Malzemesi Parçalayıcı, Kalın Kauçuk Parçalayıcı, HDPE / PE / PP / ABS Boru Parçalayıcı

Hurda plastik topak parçalayıcı açıklaması


Joful S serisi, genel kullanım için kullanılan bir tür katı parçalayıcı makinesidir, çoğu malzemeyi küçük enerji tüketimi, yüksek çıktı ve kolay taşıma özellikleriyle etkili bir şekilde parçalayabilir. Kullanıcılar, parçalanması gereken malzemeye ve kapasite talebine göre farklı modelleri seçebilirler. Bu seri katı atık öğütücüler genellikle sert plastik, kauçuk, lastik, naylon plastik, araba tamponları, terk edilmiş balık ağları, plastik boru, elyaf, kağıt balya, elektrik bileşenleri, kablolar gibi kırılması daha zor olan sert malzemelerin parçalanması için kullanılır. devre kartlarına, ahşap vb.

Joful Tek şaftlı plastik topak atık öğütücü, parçalama talebini tamamlamak için hareketli kesici ve sabit bıçak işinden oluşur. Kesici taban rotoru ve dörtgen şeklinde hareketli bıçak bloklarından oluşur. Hareketli bıçak bloğunda 4 kesme kenarı vardır, bunlar kullanımın yerini almaktadır. Hareketli bıçak blokları, taban rotoru boyunca çoklu "V-Biçimli" sıralar halinde düzenlenir ve taban rotorundaki vidalar ile sabitlenir, taban rotoru ile birlikte döner, bu ikisi buna hareketli kesici diyoruz. Rafa sabitlenmiş iki sabit bıçak grubu vardır. Malzeme yatay hidrolik silindir tarafından kesici yöne itilir. Hız yumuşak ve ayarlanabilir, tahrik büyük ve homojen.

Atık Plastik götürücünün Özellikleri


1. Tek milli parçalayıcı güçlü ve dayanıklıdır. Çeşitli dökme katı malzemeleri, uğraşması zor malzemeleri, plastik kapları ve plastik fıçıları, plastik pedleri geri dönüştürmek için uygundur. Parçacıklar, 20 mm kadar küçük farklı ihtiyaçlara göre parçalanır. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre besleme haznesi her türlü sağlar. Cihaz düşük hızlı döner bıçak, düşük gürültü, daha fazla enerji tasarrufu.
2. Döner silindirdeki bıçak tabanı ve bıçak sökme işlemi olabilir. Temizlemesi ve bakımı kolaydır.
3. döner bıçak V tasarım benimsemek, gürültüyü azaltabilir ve enerji tüketimini azaltabilir.
4. 4 bıçak bıçağına sahip her döner bıçak, döner bıçak aşındığında, 90 dereceye döndürülebilir, daha sonra bıçak kullanımına devam edebilir.
5. Tek milli parçalayıcı güçlü ve dayanıklıdır. Çeşitli dökme katı malzemeleri, uğraşması zor malzemeleri, plastik kapları ve plastik fıçıları, plastik pedleri geri dönüştürmek için uygundur. Parçacıklar, 20 mm kadar küçük farklı ihtiyaçlara göre parçalanır. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre besleme haznesi her türlü sağlar. Cihaz düşük hızlı döner bıçak, düşük gürültü, daha fazla enerji tasarrufu.
6. Malzemelere göre farklı bıçak çubukları seçin, farklı malzemelere göre farklı kesici koltuklar tasarlayın. Kaynaklı tip hareketli bıçak koltuklu, çıkarılabilir tip hareketli bıçak koltuklu ve Entegre tip hareketli bıçak koltuklu gibi

7. malzeme itme besleme sistemi, çok kararlı çalışan, hidrolik yoludur

Makine PLC sistemi tarafından kontrol edilir, bıçak ters yönde döndürülebilir ve çok yüksek güvenlik servisiyle beklenmedik bir şey olursa otomatik olarak kapanabilir.

Hurda plastik topak parçalama örnek ekran fotoğrafı


Hızlı detaylar


1. Teslim süresi - 48 iş günü
2. vade - bir kez sözleşme imzaladıktan sonra% 30 gelişmiş ödeme, teslimattan önce% 70% dengesi ödeme.
3. Makine Kurulumu

 • a. Neredeyse bütün set makine teslimi, müşterilerin kendileri tarafından yüklemeleri çok kolaydır ve ayrıca kurulum çizimleri sunuyoruz
 • b. Gerekirse yurtdışı kurulumunu da destekliyoruz

4. Garanti süremiz 12 aydır. Garanti süresi içinde, insan faktörlerinden kaynaklanmadığı takdirde, kırılan parçalar (hızlı aşınma parçaları hariç) yeni parçalarımızla değiştirilebilir. Teknisyenler denizaşırı büyük problemleri çözmek için hazırlar (bu durum hiç olmadı). Garanti süresinin ötesinde gönderilen kırılan parçalar maliyet bedeli ile tahsil edilir.